Strzyżenie Psów - Gabinet Weterynaryjny DUO-VET. Psi Fryzjer

O nas

Witamy na stronie Gabinetu Weterynaryjnego DUO-VET. Nasz gabinet specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji psów. Zapewniamy szeroki zakres usług, miłą atmosferę i przystępne ceny.

Piękny i zadbany pupil jest dumą każdego właściciela, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy troskliwy opiekun znajdzie coś dla swojego czworonoga. Posiadamy najszerszą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych dla psów w Olsztynie. Mamy kilku letni staż w pracy ze zwierzętami.

W trosce o bezpieczeństwo oraz najwyższy standard wykonywanych przez nas usług, wszystkie zabiegi pielęgnacyjne w naszym gabinecie wykonywane są wyłącznie przez lekarza weterynarii, którzy jednocześnie specjalizuje się w groomingu ( w profesjonalnym strzyżeniu i pielęgnacji psów ). Zabiegi przeprowadzamy w miłej atmosferze, w której zwierzęta czują się komfortowo i bezpiecznie.

Z myślą o Państwa podopiecznych gabinet został wyposażony w specjalistyczny sprzęt, spełniający standardy europejskie. Ceniąc komfort naszych klientów stosujemy wyłącznie kosmetyki przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji psów i kotów, renomowanych marek takich jak Tropiclean, Ring 5, Oester. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, staramy się stale poszerzać naszą ofertę. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy świata groomerskiego.

Sprawimy, że twój pupil będzie czuł się komfortowo, a Ty będziesz się cieszył jego pięknym wyglądem. Obejmiemy kompleksową opieką twojego czworonoga, ponieważ naszą pasją jest dbanie zarówno o estetykę jak i zdrowie Państwa podopiecznych. Przy okazji zabiegów pielęgnacyjnych, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profilaktyki weterynaryjnej tj. okresowe szczepienie, odrobaczanie, ochrona przed kleszczami i pchłami itp.

narkoza