Strzyżenie Psów - Gabinet Weterynaryjny DUO-VET. Psi Fryzjer

WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW ZWIĄZANE Z WIZYTĄ W GABINECIE DUO-VET, DOTYCZĄCE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH. 1. Gabinet DUO-VET prowadzony jest przez lek.wet. Aleksandrę Bielewicz . Gabinet gwarantuje najwyższą jakość w pielęgnacji psów i kotów. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy żadnych środków uspakajających. Stosujemy tylko pozytywny grooming - nie jest w stosunku do zwierząt stosowana przemoc. Sprzęt oraz środki do pielęgnacji są przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji psów.
 2. Zabiegi pielęgnacyjne odbywają się po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.
 3. Z uwagi na dużą ilość odbywających się zabiegów pielęgnacyjnych w ciągu dnia, prosimy Państwa o punktualność w przyprowadzaniu pupili na umówione wizyty.
 4. Jeśli nie mogą Państwo przybyć na umówiony zabieg, prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS.
 5. Jeśli pies ma być strzyżony i rezygnują Państwo z kąpieli w gabinecie, prosimy o wykąpanie go w domu dzień przed wizytą oraz w miarę możliwości rozczesanie. Przed trymowaniem prosimy nie kąpać psa na 10 dni przed zabiegiem. Prosimy o poinformowanie nas w przypadku złego stanu szaty ( np. kołtuny ), co pozwoli nam zarezerwować odpowiednio większą ilość czasu.
 6. Jeśli pies wykazuje przejawy agresji lub jest bojaźliwy, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas umawiania na wizytę . Właścicieli psów agresywnych prosimy o zabezpieczenie kagańcem przed wejściem do gabinetu.
 7. Każdy pies przyprowadzony na zabieg pielęgnacyjny powinien posiadać ze sobą aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie. Właściciel zobowiązany jest do poinformowania lekarza w przypadku braku aktualnego szczepienia. (przypominamy że szczepienie p/wściekliźnie, psów w wieku powyżej 3 mies. jest szczepieniem obowiązkowym, ważność szczepienia wynosi 1 rok)
 8. Bezpośrednio przed wizytą w gabinecie prosimy nie karmić podopiecznych oraz zabrać czworonoga na spacer, żeby mógł załatwić swoje potrzeby.
 9. Prosimy o informacje w przypadku chorób o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa lub innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie pupila podczas zabiegu pielęgnacyjnego np. padaczka, cukrzyca, schorzenia układu krwionośnego, przebyte urazy kręgosłupa lub kończyn itp.
 10. Ponieważ pielęgnacja zwierząt wymaga nawiązania z nimi współpracy, spokoju oraz skupienia zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są pod nieobecność właściciela. Pozwala to również skrócić czas trwania zabiegu. Pies jest wówczas spokojniejszy i lepiej współpracuje z innym opiekunem. Dla właścicieli, którzy chcą zostać w gabinecie podczas trwania zabiegu dysponujemy poczekalnią.
 11. Piesek zostaje wydane wyłącznie osobie, która doprowadziła go do gabinetu lub osobie przez nią wskazanej.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi pielęgnacyjnej jeżeli uznamy, że może szkodliwie wpłynąć na stan zdrowia psa.
narkoza